شرکت نرم افزاری مآب در یک نگاه

با توجه به پتانسیل‌های موجود کسب و کار در کشور عزیزمان ایران، بدیهی است که رقابت در این عرصه، ابزاری درخور جهت معرفی دست آوردها، تلاشها، محصولات و خدمات را می‌طلبد. بدین جهت، رشد و ماندگاری، از طریق پل زدن به دنیای مجازی و به کارگیری مجموعه‌ای از ابزارهای مختلف آن، میسر است. مجموعه نرم افزاری مآب با بیش از یک دهه سابقه فعالیت و کوله باری از تجربه و علم، که مشتریان مجموعه گواه بر این ادعا هستند، جامعه مخاطب خود را از مرز ۱۲۰۰ مشتری گذرانده است. مدیریت مجموعه نرم افزاری مآب مفتخر بوده است که با عضویت در  اتحادیه صنف رایانه از سال ۱۳۸۸ و شرکت در دوره های تخصصی مرتبط با امنیت، شبکه، وب و مدیریت بازاریابی و فروش و کسب گواهینامه‌های بین المللی در این راستا، کوله باری از تجربه و دانش مرتبط را همراه و همراستای فعالیت خود سازد. اکنون که مجموعه نرم افزاری مآب با استعانت از خداوند متعال توانسته است بستری مطلوب برای پذیرش مخاطبین بیشتر فراهم آورد، امید دارد بتواند در کنار مجموعه‌های بزرگ بایستد و در یاری و حمایت از مجموعه‌های کوچک و قد برافراشتن آنها فایده‌مند باشد.

خط مشی شرکت مآب

شرکت نرم افزاری مآب ارائه دهنده محصولات و خدمات شبکه، نرم افزار، پشتیبانی و طراحی سایت، اهميت جايگاه خود را در خصوص توسعه کسب و کارها با استفاده از اینترنت و دنیای دیجیتال به عنوان ابزارهای تجاری قدرتمند، مسئولانه درك مي كند و با تكيه بر تعهد كاركنان علاقه مند و متخصص، ‌خط مشي خود را به شرح ذيل اعلام مي دارد:

  • توسعه سهم بازار در سطح بین المللی
  • افزايش تنوع محصولات و خدمات
  • ارائه خدمات ارزش آفرین به مشتریان در جهت ایجاد اطمینان و جلب رضایت آنان
  • توسعه مهارتها و توانمنديهاي منابع انساني با تاکید بر حفظ روحیه مشارکت

در اين راستا كليه پرسنل شرکت، مسئولیت ارائه محصولات با كيفيت بر مبنای بهبود مستمر را پذیرفته است و مديريت شرکت، مسئوليت نظارت بر عملكرد صحيح مجموعه را بر عهده دارد.

ماموریت ما در عرصه نرم افزار

شرکت نرم افزاری مآب از بدو تاسیس سعی بر آن داشته است تا با توسعه و بهبود تخصص و توان کارکنان، تمامی سرویس ها و خدمات خود را با کیفیتی بهینه و در سطح جهانی به مخاطبان خود ارائه کند. از این رو مفتخر است که خدمات  تخصصی و مشاوه ای خود را در زمینه‌های زیر ارائه می نماید:

  • طراحی وب سایت های اینترنتی (استاتیک- داینامیک / اختصاصی- عمومی) با‌ استفاده از آخرین متدهای روز
  • ارائه جدیدترین روشهای بهینه افزایش ترافیک وب سایت، سئو، مدیریت محتوا
  • مدیریت و راه اندازی انواع سرورها و تجهیزات شبکه
  • مشاوره، پیاده سازی و پشتیبانی امنیت و شبکه به صورت دائم و موردی
  • سامانه های جامع نرم افزاری تحت ویندوز، وب و اپلیکیشن موبایل
  • مشاوره استراتژیک

شرکت نرم افزاری مآب همواره در راستای تعـالی فرهنـگ جامـعه برای حمایت از کسب و کارها تلاش نموده و مهمترین هدف خود را مدرن سازی و ارزش آفریـنی برای مشتریان و مخاطبینی که سرمایه خود را اعتـماد به موسسه انتخاب کرده اند، قرار داده است.

سخن مدیر

با نگاهی به آمار رسمی و علمی داخلی و خارجی به‌صراحت درمیابیم که رشد سریع و ضریب نفوذ بسیار بالای اینترنت، موبایل و شبکه‌های اجتماعی در بین مردم و لزوم حضور در دنیای مجازی و ایجاد ارتباط با مخاطبین برای اشخاص و مجموعه‌های انتفاعی و غیرانتفاعی، ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است. مآب باتجربه‌ای به بلندای بیش از یک دهه فعالیت درزمینه‌ی آی‌تی و همگام کردن دانش مدیریت و بازار، بستری مناسب را جهت ایجاد تعامل، و ارائه خدمات متناسب و شایسته برای همه‌ی آن‌هایی که می‌خواهند توانایی‌های خویش و ارتباط با مخاطبانشان را در دنیای جدید حفظ نمایند، ایجاد نموده است. اعتقاد شرکت آی ای مآب بر این است که رشد ما در گرو رشد مشتریان ماست و لازمه‌ی رشد مشتریان ما تخصص، تعهد و همپایی با آن‌ها از جانب ماست. امید است که با تعاملی سازنده و ضمن حفظ کرامت و ارزش‌های والای انسانی که از مختصات اصلی فرهنگ و تمدن ماست با ابزار و تخصص خویش بتوانیم از دریچه دنیای مجازی دنیای جدید با افق‌هایی زیبا و گسترده را به مخاطبان خود ارائه دهیم.